STUDIUM

PŘIJÍMAČKY 2023

Baví vás technika? Počítače? Grafika? Moderní technologie? Auta? Tak to jste na správné stránce! Zde se dozvíte vše o studiu na naší škole i o přijímačkách v roce 2023.

Ve školním roce 2023/2024 ke studiu nabízíme maturitní obor Strojírenství s různorodým zaměřením – stačí se podívat na nabídku a prostudovat podmínky přijímacího řízení na obor Strojírenství.

Nebaví vás studium, ale jste kreativní a rádi něco vyrábíte? Tak pro vás tu máme nabídku učebního oboru Strojní mechanik a podmínky přijímacího řízení na tento obor.

Máte maturitu nebo jste vyučeni v jiném oboru a chcete mít i výuční list se svářečskými zkouškami? Máme nabídku i pro vás, studijní obor Strojní mechanik – zkrácené studium a podmínky ke studiu tohoto oboru. Během jediného roku vám toto přání splníme.

Vybrali jste si obor a chcete studovat na naší škole? Skvělé! Nyní už stačí podat pouze přihlášku ke studiu. Všechny potřebné informace naleznete zde.

Nebo snad ještě trochu váháte? Rádi byste si prošli školu a dostali odpovědi na nezodpovězené otázky? Tak neváhejte a volejte na následující telefonní čísla – 721 611 275, 607 852 169. Domluvíme se na individuální prohlídce školy. Zatím se můžete podívat na videa na našem YouTube kanále.

Ještě vás trápí pochybnosti, zda vás bude škola bavit a zda si budete rozumět s učiteli a budoucími spolužáky? I v tomto případě pro vás máme řešení.

Dne se 9. února 2023 pořádá škola v Městském společenském domě v Kolíně další z vědeckých konferencí pro žáky základní a středních školy, ale i pro širokou veřejnost. Tentokrát je konference s názvem „Já, strojař“ věnována vývoji vědy a techniky v posledních 150 letech. Rádi vás na této konferenci uvidíme.

Na 10. února 2023 jsme pro všechny zájemce připravili „Noc otevřených dveří“. Čekají vás neobvyklé prohlídky školy a pro hravé návštěvníky úniková hra. Určitě nebudete litovat, že jste se u nás zastavili.

V průběhu měsíců březen a duben budeme zdarma organizovat pro všechny uchazeče o studium maturitního oboru Strojírenství doučování k přijímacím zkouškám z matematiky a z českého jazyka.

Chybí vám ještě nějaká informace? Tak se neobávejte a volejte – 721 611 275, 607 852 169. My se už nyní na vás všechny těšíme!

Upozornění! Možnost vyjádřit se k podkladům řízení před vydáním rozhodnutí je dána u oboru Strojní mechanik na pátek 22.04.2023 od 10:00 do 12:00 hodin a u oboru Strojírenství na pátek 28.04.2023 od 10:00 do 12:00 hodin. Nahlížení do spisu není povinností uchazeče ani jeho zákonných zástupců (dle § 36 odst. 3 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů).