PRO UCHAZEČE

PROČ STUDOVAT U NÁS?

Baví tě technika? Počítače? Grafika? Moderní technologie? Auta? Tak to jsi tu správně! Ano, všemu tomuhle se na naší škole věnujeme, ale naučíš se zde i mnohem více. Koukni se studentské video svých budoucích spolužáků, jak to u nás na škole vypadá, nebo se zastav na dni otevřených dveří.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Vybral sis obor, který chceš u nás studovat? Skvělé! Nyní už stačí podat pouze přihlášku ke studiu.

STUDIJNÍ OBORY

Líbí se ti u nás na škole, ale nevíš, co bys přesně chtěl studovat? Řešení je jednoduché, podívej se na studijní obory, které nabízíme. Určitě se ti bude nějaký líbit, nabízíme totiž jak maturitní, tak učňovské obory. Každý obor ti přinese něco jiného. Záleží na tobě, co bys jednou chtěl dělat… konstruktéra, technologa, designéra… nebo naopak bys rád pracoval se stroji přímo na dílně? Stačí si jen vybrat, co je pro tebe to pravé!

JAZYKOVÁ ŠKOLA

Strojařina jde mimo tebe, ale rád by ses zlepšil v cizích jazycích? Nebo jsi cizinec a rád bys složil zkoušku z českého jazyka pro trvalý pobyt? Tak pro tebe tu je nabídka jazykové školy

Úspešnost závěrečných ročníků
Aktuální počet studentů

VÝHODY STUDIA

Našim studentům zdarma poskytujeme kromě kancelářského balíčku Microsoft Office, také řadu jiných softwarů, poradenskou činnost nebo zájmovou činnost v podobě různých exkurzí, workshopů, kroužků a soutěží.

MIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

Naše škola není jen o výuce, ale naši studenti se účastní i nejrůznějších soutěží doma nebo v zahraničí, ze kterých si přivážejí četná ocenění, ale nacházejí zde nové přátele a poznávají svět, seznamují se jinými kulturami a zažívají mnohá dobrodružství…

PŘIDEJTE SE K NÁM

…nebo jen tak užívají studentského života, než složí zkoušku z dospělosti a vydají se do světa. Jednou z mnoha výhod našich studentů je jejich všestrannost, kterou umí správně využít. Každý náš jednotlivý student je osobnost, kterým není cizí slovo spolupráce a tým, proto naši studenti dosahují neuvěřitelné výsledky. Takže neváhejte a přijměte naši pozvánku na tuto skvělou jízdu a přidejte se k našemu týmu!

Online výuka opravdu fungovala, dokonce i méně zběhlí učitelé v počítačových technologiích si s nimi jednoduše poradili a my jsme hravě odmaturovali. Bohužel, je též potřeba zodpovědný přístup studentů ke studiu jinak online výuka postrádá smysl.
Martin Ch.
Student
Škola má propracovaný systém skutečné online výuky - ŽÁDNÉ přečtěte si, vypište, nastudujte, ale POCTIVÁ výuka pomocí aplikace TEAMS - podle slov známých asi široko daleko jediná škola s tímto systémem výuky. Za rodiče velká spokojenost a poděkování učitelům.
Ondřej P.
Rodič