PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Všechny nabízené obory jsou určené pro chlapce a dívky. Veškeré potřebné informace k přijímacím zkouškám k maturitnímu oboru Strojírenství naleznete ZDE. K učebnímu oboru Strojní mechanik - 3lété studium naleznete ZDE a k pomaturitnímu zkrácenému studiu oboru Strojní mechanik ZDE.

Předpokládané počty přijímaných žáků: maturitní obor Strojírenství 60 uchazečů, učební obor Strojní mechanik - 3leté studium 24 uchazečů, učební obor Strojní mechanik - pomaturitní studium 12 uchazečů. 

TERMÍNY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

do 01.03.2023 – odevzdání přihlášek ke studiu

13.04.2023 – 1. řádný termín příjímací zkoušky 

14.04.2023 – 2. řádný termín přijímací zkoušky 

10.05.2023 – 1. náhradní termín přijímací zkoušky

11.05.2023 – 2. náhradní  termín přijímací zkoušky 

28.-29.04.2023 – zveřejnění výsledků 1. kola přijímacího řízení 

16.05.2023 – odevzdání zápisového lístku 

PŘIHLÁŠKA KE STUDIU

Níže naleznete oficiální formulář přihlášky ke studiu, který lze vyplnit rovnou v počítači. Přihlášku k dennímu studiu čitelně vyplněnou ve všech příslušných rubrikách, včetně potvrzení prospěchu na ZŠ, podá zákonný zástupce nezletilého uchazeče nebo zletilý uchazeč řediteli střední školy (odesláním přihlášky ke studiu na adresu školy nebo osobním odevzdáním v kanceláři školy) nejpozději do 1. března 2023.

Zde naleznete předvyplněné přihlášky ke studiu na naší škole, pro další úpravy nezapomeňte po stažení povolit úpravy! 

Pro studium oboru Strojírenství není třeba potvrzení od lékaře.

STUDIJNÍ OBORY

Líbí se ti u nás na škole, ale nevíš, co bys přesně chtěl studovat? Řešení je jednoduché, podívej se na studijní obory, které nabízíme. Určitě se ti bude nějaký líbit, nabízíme totiž jak maturitní, tak učňovské obory. Každý obor ti přinese něco jiného. Záleží na tobě, co bys jednou chtěl dělat… konstruktéra, technologa, designéra… nebo naopak bys rád pracoval se stroji přímo na dílně? Stačí si jen vybrat, co je pro tebe to pravé!

KDE SE UVIDÍME

Nepromeškejte důležité termíny - dny otevřených dveří, veletrhy škol či projektové dny. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy ohledně studia, provedeme vás po škole. Rovněž se můžete na jeden den stát středoškolákem a vyzkoušet si, jaké to je studovat strojařinu.

Translate »