STUDIJNÍ OBORY

STROJNÍ MECHANIK - ZKRÁCENÝ

23-51-H/01
Více o oboru

PROČ STUDOVAT PRÁVĚ NA NAŠÍ ŠKOLE?

VŠE O STUDIU NA JEDNOM MÍSTĚ

Obory
Maturitních zaměření
Doba z nádraží do školy
BUDOUCNOST!

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Chcete vědět, jak probíhá příjímací řízení? Hledáte termín či výsledky řízení? Veškeré informace najdete v sekci Přijímací řízení.

ŠKOLA, KTERÁ TĚ BUDE BAVIT

Hledáš střední školu, se kterou máš jistou budoucnost? Chceš získat výuční list nebo už máš maturitu a chceš si dodělat výuční list v oboru, který je na trhu práce žádaný? Tak to jsi na správném místě. Jsme škola, která klade důraz na praktickou výuku, spolupracujeme s regionálními firmami a Hospodářskou komorou České republiky. Koukni více na Školu, která tě bude BAVIT!

KDE SE UVIDÍME

Nepromeškejte důležité termíny - Dny otevřených dvěří, Veletrhy škol či Projektové dny a více. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy ohledně studia, provedeme vás po škole nebo se můžete na jeden den stát středoškolákem a vyzkoušet si, jaké to je studovat na naší škole.