STUDIJNÍ OBORY

MATURITA

Chcete získat maturitu? Pak se podívejte na naši nabídku. Po kliknutí na obrázek se dozvíte detailní informace o oboru, včetně zajímavostí z výuky a hodinové dotace u jednotlivých předmětů. Nabízíme Vám dva maturitní obory nabité moderními technologiemi.

VÝUČNÍ LIST

Dáváte přednost praxi před učením? Tak tyto obory jsou to, co hledáte, Po kliknutí na obrázek se dozvíte detailní informace o oboru, včetně zajímavostí z výuky a hodinové dotace u jednotlivých předmětů.

POMATURITNÍ STUDIUM

Máte maturitu, ale přemýšlíte o tom, že byste si rádi rozšířili svoji kvalifikaci o zajímavý výuční list. Během jediného roku si tento sen můžete splnit. Zajímavým a vítaným bonusem bude svářečský průkaz. Stačí kliknout na obrázek.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Chcete vědět, jak probíhá příjímací řízení? Hledáte termín či výsledky řízení? Veškeré informace najdete v sekci Přijímací řízení.

KDE SE UVIDÍME

Nepromeškejte důležité termíny - Dny otevřených dvěří, Veletrhy škol či Projektové dny a více. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy ohledně studia, provedeme vás po škole nebo se můžete na jeden den stát středoškolákem a vyzkoušet si, jaké to je studovat na naší škole.