KE STAŽENÍ

Microsoft Teams

Doporučujeme PC s operačním sytémem min. Windows 10 (min. 64-bit systém podmínkou). Zde minimální hardwarové požadavky.

Licence pro studenty a učitele zdarma!

Nemáte Solidworks a potřebujete ho pro studium? Nebo vám vypršela vám platnost licence a chce ji prodloužit? Případně chcete upgradovat svou současnou verzi? Máme pro vás návod jak na to!

Pro získání licečního klíče  a instalačního souboru je třeba být příhlášen pomocí školního účtu Microsoft.

Licence pro studenty a učitele zdarma!

Potřebujete rozšířit SolidWorks školním CAM programem? Stačí kliknout níže na tlačítko, vyplnit krátký dotazník a následně vám příjde pozvánka do školní skupiny firmy Autodesk. Po založení účtu u Autodesku vám poskytneme nenovější plnou a legální verzi programu HSMWorks!

HSMXpress

Licence pro studenty a učitele zdarma!

Corel Graphics Suite 2021 je kompletní sada nástrojů pro tvorbu profesionální vektorové ilustrace, úpravu fotografií nebo sazby. S jeho pomocí můžete tvořit návrhy reklamních bannerů, loga a mnoho dalšího pomocí intuitivních nástrojů. Nově je CorelDraw Graphics Suite dostupný nejen na hlavních platformách Windows a Mac

Obsahuje:

• CorelDRAW – Vektorové ilustrace a sazba,
  • Corel PHOTO-PAINT™ – Program pro úpravu fotografií a rastrovou grafiku
  • Corel Font Manager – Nástroj pro správu a zkoumání písem
  • PowerTRACE™– Převod rastrů na vektorovou grafiku s využitím umělé inteligence (zahrnuto jako součást aplikace CorelDRAW),
  • CAPTURE™ – Nástroj pro tvorbu snímků obrazovky (k dispozici pouze v aplikaci pro Windows),
  • AfterShot™ 3 HDR – editor fotografií ve formátu RAW.