ISIC PRO STUDENTY

Co je ISIC?

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy a vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů.

Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO již více než 65 let.

Proč si pořídit ISIC?

Průkaz ISIC je platný téměř ve 130 zemích světa a lze jej využít na 130 000 místech. Jen v ČR to představuje tisíce slev. Funguje jako doklad o studiu ve veřejné dopravě v ČR. Stažením aplikace ALIVE APP získáte digitální verzi průkazu a všechny výhody ISIC můžete mít stále po ruce.

S ISIC máte tisíce studentských výhod po celém světě! Prohlédněte si brožuru a zjistěte více…

Na co si dát pozor?

Průkaz ISIC může být vystaven studentům SŠ, VOŠ a VŠ, a to pouze studentům prezenčního studia na školách působících v ČR.

Platnost průkazu je vždy od začátku září jednoho roku do konce prosince následujícího roku.

Jak a kdy můžu objednat?

Naše škola je jedním z partnerů, kteří průkazy vydávají. Můžete si tedy objednat nový průkaz nebo si tento průkaz již jednou zajištěný přes školu prodloužit.

Objednávky průkazů se zasílají vždy jednou měsíčně. Kontaktní osobou je Simona Kyjovskákyjovska@sps-ko.cz

Nyní již stačí uskutečnit tyto kroky:

• vyplnit žádost pro vystavení průkazu. Originál vyplněné žádosti v tištěné podobě předejte v kanceláři ve 2. patře dveře č. 212;
  • zaslat portrétovou fotografii v elektronické podobě na e-mail: kyjovska@sps-ko.cz;
  • uhradit v hotovosti poplatek 350 Kč za průkaz v kanceláři ve 2. patře dveře č. 212.

Se zajištěním fotografie, vytištěním i vyplněním žádosti se můžete obracet na kontaktní osobu Simonu Kyjovskou.