PRO STUDENTY

ROZVRH HODIN

Zajímá tě, co máš zítra za předměty? Nevíš, zda není nějaká změna v rozvrhu? Stačí kouknout na rozvrh.

STUDIJNÍ MATERIÁLY

Čeká tě zítra test z mechaniky nebo zkoušení z češtiny? Chceš se pořádně připravit na výuku? Tak to určitě koukni na studijní materiály, které si pro tebe připravili jednotliví vyučující.

MATURITY

Jsi ve 4. ročníku a maturita klepe na dveře? Chceš se začít připravovat na svoji zkoušku z dospělosti? Zkouška je za tebou a zajímá tě, zda jsi uspěl? Tak to je pro tebe jasnou volbou záložka maturity.

ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY

Jsi ve 3. ročníku a závěrečné zkoušky se blíží? Vše, co potřebuješ k získání výučního listu, najdeš právě tady.

PORADNA

Trápíš se, máš nějaký problém ve škole či doma, potřebuješ si jen s někým popovídat? Jsme tu pro každého studenta, který požádá o pomoc. Neváhej a kontaktuj nás! Rádi ti pomůžeme, budeme společně hledat řešení tvého problému nebo si jen tak spolu popovídáme.

AKCE

Chceš si kapku pročistit hlavu, nabrat druhý dech a zajímavým způsobem naplnit svůj volný čas? Připoj se k našemu reprezentačnímu týmu a zapoj se do nějaké z našich akcí.

KE STAŽENÍ

Nezapomeň, že ti škola nabízí mj. softwary zdarma! Třeba Office 365 máme pro všechny naše studenty, takže Word, Excel, PowerPoint, ale třeba i OneDrive s 1TB úložištěm máš k dispozici odkudkoliv, kdykoliv a zdarma.