VÍCE O SOUTĚŽI

Turnaj v počítačových hrách se uskuteční 19.11 - 20.11.2022 a 26.11. - 27.11.2022.

PŘIHLÁŠKY 0%

VÍCE O SOUTĚŽI

7. ročník mezinárodní soutěže o nejlepší statistický plakát. Organizátory soutěže v České republice jsou Vysoká škola ekonomická v Praze a Český statistický úřad. Posláním tohoto projektu je podporovat, vytvářet a spolupodílet se na aktivitách podporujících statistickou gramotnost po celém světě. Při vytváření statistického plakátu si žáci a studenti osvojí sběr statistických dat, způsoby a možnosti jejich zpracování a prezentaci výsledků výzkumu. Soutěže se mohou zúčastnit 1–5členné týmy. Téma letošního ročníku je libovolné

PŘIHLÁŠKY 0%

VÍCE O SOUTĚŽI

Soutěž o nejlepší technický model výukového prostředku zhotovený 3D tiskem pod záštitou děkana FS TUL docenta Jaromíra Moravce. Dobrá zpráva - tým Alfa postupuje!

SOUTĚŽE

VÍCE O SOUTĚŽI

Městská knihovna Kolín vyhlašuje 17. ročník literární soutěže MACHAROVO PERO pod záštitou starosty Kolína Michaela Kašpara. Téma: Jeden den s Macharem prožitý v jeho době.

SLOŽENÍ TÝMŮ
SLOŽENÍ TÝMŮ 100%

VÍCE O SOUTĚŽI

V. ročník soutěže v technických dovednostech. Téma tohoto ročníku je "Příroda kolem nás." Soutěžní kategorie: krátký film; fotografie; prostorová tvorba, řemeslná výroba.

VÍCE O SOUTĚŽI

Cílem naší soutěže, určené pro vás - žáky středních škol ve Středočeském kraji, je vytvoření projektu na změnu (inovaci) ve škole v rámci tématu „Leaderem v Cool School“.