ŠKOLA, KTERÁ TĚ BUDE BAVIT

Hledáš střední školu, se kterou máš jistou budoucnost? Chceš získat výuční list nebo už máš maturitu a chceš si dodělat výuční list v oboru, který je na trhu práce žádaný? Tak to jsi na správném místě. Jsme škola, která klade důraz na praktickou výuku, spolupracujeme s regionálními firmami a Hospodářskou komorou České republiky.

PROGRAMOVÁNÍ A ROBOTIKA

Říkáš si, že to je moc těžké a něco takového se nikdy nemůžeš naučit? Žádné strachy! Mrkni na naše krátké video a uvidíš, že to určitě zvládneš. Nevěříš? Co si tedy dát krátkou ukázku hodiny programování? Během hodiny si vytvoříš jednoduchou hru v programu mBLOCK. Robotika a programování opravdu nejsou žádné čáry a kouzla.

PRAXE - ODBORNÝ VÝCVIK

Praxe a odborný výcvik jsou nedílnou součástí výuky na naší škole, proto tě tyto předměty budou doprovázet po celou dobu studia na naší škole, a je jedno, zda se rozhodneš pro studium zakončené maturitou nebo výučním listem. Základem strojařiny je práce na klasických konvenčních strojích dále pak na CNC strojích, 3D tiskárnách či s kladivem a kovadlinou v kovárně. A nesmíme zapomenout na sváření. To ale pořád není všechno! Na naší škole se také naučíš pracovat s vektorovou grafikou a následně s CNC řezacím plotterem, natáčet a stříhat videa v design studiu či létat s dronem. Ano, tohle všechno se u nás naučíš.

AUTODÍLNA - MOTOSPORT

Ano, i s auty se seznámíš během studia. Naučíš se navrhovat jejich komponenty, dozvíš se, jak fungují, o co se musíš starat, aby podávaly ten správný výkon, nebo si je budeš moci “kapku vylepšit” dle svých představ. Ve školní autodílně si svého miláčka připravíš na technickou kontrolu nebo jen přezuješ pneumatiky z letních na zimní. A po každé dobře odvedené práci čeká na studenty zábava. Ve čtvrtém ročníku projdeš školou smyku, protože bezpečné ovládání vozidla je základem bezpečné jízdy. Když se zapojíš do motokroužku, tak se dostaneš i za volant školního závodního Subaru. A to stále není všechno! Škola se dlouhodobě, a velmi úspěšně, zapojuje do různých národních i mezinárodních soutěží (F1 ve školách, 4×4 Land Rover ve školách, Hydrogen Horizon Automotive Challenge, aj.) , ve kterých si zazávodíš s modely aut nebo formulí, ale naučíš se i mnohému v oblasti konstrukce, výroby i marketinku, poznáš nová místa, možná i svět a setkáš se s řadou zajímavých a inspirativních lidí.

LÍBÍ SE TI TO?

Líbila se ti naše krátká videa? tak to určitě sleduj naše sociální sítě, ať ti žádné novinky neutečou!

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Vybral sis obor, který chceš u nás studovat? Skvělé! Nyní už stačí podat pouze přihlášku ke studiu.

STUDIJNÍ OBORY

Líbí se ti u nás na škole, ale nevíš, co bys přesně chtěl studovat? Řešení je jednoduché, podívej se na studijní obory, které nabízíme. Určitě se ti bude nějaký líbit, nabízíme totiž jak maturitní, tak učňovské obory. Každý obor ti přinese něco jiného. Záleží na tobě, co bys jednou chtěl dělat… konstruktéra, technologa, designéra… nebo naopak bys rád pracoval se stroji přímo na dílně? Stačí si jen vybrat, co je pro tebe to pravé!