STUDIUM

INFORMACE PRO UCHAZEČE

Nepřehlédněte důležité informace pro uchazeče o studium! I v době jarních prázdnin jsme tu pro vás.

Úřední hodiny kanceláře školy jsou od pondělí do pátku vždy od 7:00 do 16:00 hodin (telefon 321 743 000, 721 611 275).

V případě zájmu o prohlídku školy nebo dotazů ke studiu volejte na telefonní číslo 721 611 275.

Pro všechny uchazeče o studium na naší škole budeme pořádat příjímací zkoušku nanečisto. Následovat bude probíhat příprava na jednotnou přijímací zkoušku z matematiky i českého jazykaúčastníci se naučí pracovat s časem, nervozitou i záznamovým archem, a hlavně si osvojí strategii práce s testy. Všechny potřebné informace zašleme na e-mail rodičům uchazečů o studium. Odměnou pro všechny uchazeče o studium bude teambuildingová akce, která vás bude určitě bavit. Vše samozřejmě zdarma.

Jsme tu stále pro vás!