VĚDECKÁ KONFERENCE

Já, strojař

3. vědecké konference a s ní spjatý  další den plný vědy, zábavy a nových poznatků je za námi. Děkujeme všem, kteří prožili tento den s námi. Čekaly na vás soutěže i zajímavý doprovodný program a  my věříme, že jste si vše náležitě užili!

Sestřih toho nejlepšího je tu pro vás:

ZÁŠTITA PANA ŘEDITELE

Je nám ctí, že nad naší 3. vědeckou konferencí převzal záštitu Mgr. Martin Borský, ředitel Vzdělávacího institutu Středočeského kraje.

Pro více informací: www.visk.cz

Mgr. Martin Borský, ředitel VISK
Stovky malých i velkých strojařů🤓💙
Přinášíme malou ukázku toho, jak probíhala Vědecká konference „JÁ, STROJAŘ“. Velké poděkování patří všem zúčastněným vystavovatelům: Nymwag CS, H2Ospodař, Fakulta strojní – TUL, Univerzita obrany, Malá technická univerzita, SPŠCH Pardubice, CULS Prague Formula Racing, Explosia a.s., Ball Velim, Žiju fyzikou, České vysoké učení technické v Praze, Policie České republiky, Český červený kříž a dalším 🙂
My jsme si tento den velmi užili a věříme, že tato akce byla zajímavá a inspirativní i pro mnoho z vás 😊 To vše i díky zapojení do projektu IKAP II Středočeského kraje.

POHÁRY

Stalo se dobrou tradicí, že pro vědeckou konferenci si poháry pro vítěze navrhujeme a vyrábíme sami. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Společné dílo Ing. Lukáše Nováka a studentů 3. ročníku Tomáše Doubravy, Martina Kubíčka, Lukáše Jirovského a Lukáše Nouzáka.

ODMĚNY

Pro soutěžící byly samozřejmě připraveny i hodnotné ceny, které si plně zasloužili za svoji práci, odvahu a skvělou obhajobu svých projektů před publikem a porotou. Nikdo neodešel s prázdnou, jen někdo si odnášel něco většího...

A to vše díky zapojení do projektu

IKAP Středočeského kraje

Vědecká konference a soutěž je financována v rámci projektu „Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje“ (IKAP II).

MASKOT VĚDECKÉ KONFERENCE

Hlavní tváří 3. vědecké konference byla STROJAŘKA! Této role se skvěle zhostila naše studentka 1. ročníku Míla Žďárková.

150 LET ZALOŽENÍ ŠKOLY

Konference byla tentokrát spjata i s historií školy. Nejenže soutěžící navrhovali přístroj, který by usnadnil život lidem v roce 1872, ale na konferenci byly k vidění dobové fotografie školy. Čestným hostem konference bylo Císařské a královské Veličenstvo Alžběta Amálie Evženie Bavorská, známá také jako Sisi, v doprovodu dobrého vojáka Josefa Švejka z románu Jaroslava Haška, Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - v podání SHŠ Páni z Kolína.

Translate »