AKCESTUDIUM

NOC OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pro všechny zájemce jsme si na pátek 10. února 2023 od 18:00 hodin do 22:00 hodin připravili novinku – „Noc otevřených dveří“.

Škola letos slaví 150 let od svého založení, takže pevně věříme, že dobří duchové školy si nenechají ujít jedinečnou příležitost si projít školu a zjistit, kam se výuka strojírenství za posledních 150 let posunula.

Setkání s dobrými duchy nezaručujeme, neboť jsou dost plaší, ale zaručit vám můžeme setkání se současnými učiteli a žáky školy. V jejich doprovodu si projdete školu, nahlédnete do odborných učeben, seznámíte se s vybavením dílen. Budete mít možnost si se svými průvodci popovídat o studiu nad šálkem dobré kávy, osvěžujícího čaje a ochutnat něco dobrého od pana kuchaře a paní kuchařek z naší jídelny.

Na odvážnější návštěvníky čeká úniková hra s překvapením v závěru naší bojovky.

A to určitě není vše, co pro vás máme připravené.

Neváhejte tedy a zavítejte na naši unikátní „Noc otevřených dveří“, která bude určitě jedinečným zážitkem, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Těšíme se na vás v pátek 10.02.2023 od 18:00 hodin do 22:00 hodin.

Přijďte nasát tvůrčí atmosféru, která panuje u nás na škole. Naše škola se musí vidět a zažít! Přesvědčit se můžete již 9. února na vědecké konferenci „Já, strojař.“, která se bude odehrávat v Městské společenském domě v Kolíně.

Nehodí se vám tento termín? Nezoufejte a volejte na telefonní číslo 721 611 275 – termín prohlídky školy si domluvíme!