STUDIUM

PŘIJÍMAČKY 2022

Baví vás technika? Počítače? Grafika? Moderní technologie? Auta? Tak to jste na správné stránce! Zde se dozvíte vše o studiu na naší škole i o přijímačkách v roce 2022.

Ve školním roce 2022/2023 ke studiu nabízíme maturitní obor Strojírenství s různorodým zaměřením – stačí se podívat na nabídku a prostudovat podmínky přijímacího řízení na obor Strojírenství.

Nebaví vás studium, ale jste kreativní a rádi něco vyrábíte? Tak pro vás tu máme nabídku učebního oboru Strojní mechanik a podmínky přijímacího řízení na tento obor.

Nebo snad máte maturitu nebo jste vyučeni v jiném oboru a chcete mít i výuční list se svářečskými zkouškami? Máme nabídku i pro vás, studijní obor Strojní mechanik – zkrácené studium a podmínky ke studiu tohoto oboru. Během jediného roku se vám toto přání splníme.

Vybrali jste si obor a chcete studovat na naší škole? Skvělé! Nyní už stačí podat pouze přihlášku ke studiu. Všechny potřebné informace naleznete zde.

Nebo snad ještě trochu váháte? Rádi byste si prošli školu a dostali odpovědi na nezodpovězené otázky? Tak neváhejte a volejte na následující telefonní čísla – 721 611275, 607 852 169. Domluvíme se na individuální prohlídce školy. Zatím se můžete podívat na videa na našem YouTube kanále.

Ještě vás trápí pochybnosti, zda vás bude škola bavit a zda si budete rozumět s učiteli a budoucími spolužáky? I v tomto případě pro vás máme řešení. Stačí se přihlásit na některý z workshopů nebo kroužků. Určitě nebudete litovat.

Chybí vám ještě nějaká informace? Tak se neobávejte a volejte – 721 611 275, 607 852 169. My se už nyní na vás všechny těšíme!