AKCEIKAP IISTUDIUM

STUDIUM NANEČISTO

Nevěříte, že studium strojařiny nejsou dlouhé hodiny u rýsovacího prkna a práce ve špinavých dílnách, ale je to svět počítačů a nejmodernějších 3D a grafických technologií? Svět, ve kterém se fantazii meze nekladou? Tak se k nám připojte a přesvědčte se na vlastní kůži, že v současné strojařině je slovo nuda slovem zcela neznámým.

Nabízíme vám řadu aktivity, při nichž si můžete vyzkoušet studium na naší škole nanečisto. Tyto aktivity jsou podporovány projektem IKAP II a běží v plném proudu. Stačí si vybrat!

Na žáky ZŠ a jejich rodiče čeká 14. 04. 2022 od 8 do 14 hodin další otevřená dílna našeho MakerSpace centra. Dílna je otevřená pro všechny kutily, kteří chtějí něco vytvářet pod vedení kvalifikovaných lektorů z řad učitelů, ale i žáků. Účastníci spolu sdílejí nápady, společně tvoří, ale i se vzájemně vzdělávají. Pro kutily bez rozdílu věku i pohlaví jsou k dispozici odborné učebny 3D technologií, grafické programy, 3D tiskárny, 3D skener, řezací plotry, CNC stroje, konvenční stroje, ale uspokojíme i zájmy počítačových fanoušků v tvůrčí dílně robotiky a programování. Tím to ovšem nekončí. Fanoušci robotiky a programování se můžou přihlásit na workshop Robotiky a programování a všichni, kteří propadli 3D tisku se setkají na workshopu 3D tisku.

Zvídaví žáci středních škol se mohou zapojit do kroužků CNC, robotiky a 3D tisku. Na výběr jsou ranní i odpolední hodiny. Žáci mají možnost rozšířit si své znalosti z výuky, seznámí se s novými kamarády, čekají je nové výzvy, které rozvíjejí jejich konstrukční dovednosti, logické myšlení a kreativitu, a to vše v příjemném a přátelském prostředí.

Oboustranně velmi obohacující setkání, plná kreativních nápadů, jsou workshopy pořádané pro učitele základních a středních škol, kteří rádi objevují nová zákoutí světa moderních technologií.

Nevěříte? Stačí, když si projdete fotogalerii. Stále ještě pochybujete? Tak můžete se do některé z nabízených aktivit přihlásit nebo se připojte k našemu týmu a staňte se žáky naší školy.

Máte ještě nějaké dotazy? Volejte 721 611 275 nebo 607 852 169. Těšíme se na viděnou!