KROUŽKY / WORKSHOPY / AKCE

PRÁVĚ PRO VÁS POŘÁDÁME

Jste žáky 2. stupně základních škol nebo již studujete na střední škole, případně jste rodiče či prarodiče, kteří mají přebytek volného času a nevíte, jak s ním smysluplně naložit? V tom případě máme pro vás řešení. Připravili jsme si pro vás řadu aktivit, které budou bavit jak malé, tak velké. Vyberte si z naší nabídky kroužků, workshopů, webinářů, projektových dní či konferencí. Stačí se rozhodnout, na co máte zrovna čas a chuť.

Nebojte, ani na žáky 1. stupně základních škol a žáky mateřských škol jsme nezapomněli. Plánujeme pro vás exkluzivní nabídku aktivit na naší škole.

BUDOUCNOST!

27. 10. 2021, 8 – 14 hodin – workshop pro děti ZŠ – 3D tisk, robotika, grafika

16. 11. 2021, 17 – 19 hodin – „Dámský klubík“ – tvorba ozdobiček, formiček na cukroví a výroba dárků pro pány

11. 12. 2021, 10 – 16 hodin – „Úschovna pro tatínky a děti“ – workshop výroby dárků last minute