AKCEIKAP II

VĚDECKÁ KONFERENCE 09.02.2022

Baví vás věda? Jste zvídaví? Rádi experimentujete? Chcete vidět na vlastní oči čáry a kouzla vědy? Hledáte vysokou školu s technickým zaměřením? Nebo se chcete seznámit s novinkami ve využití robotiky a automatizace ve výrobě? Tak právě pro vás jsme připravili díky finanční podpoře IKAP II 1. ročník vědecké konference, tentokrát s podtitulem „Já, robot“.

Vědecká konference je spojena se soutěží pro žáky základních škol. Úkolem soutěžících je ztvárnění představy robota.

Je nám ctí, že záštitu nad konferencí převzal starosta města Kolín, Mgr. Michael Kašpar, který bude i jedním z porotců soutěže.

Vědecká konference se uskuteční 9. února 2022 od 10:00 do 17:00 hodin v prostoru CEROP Kolín. V případě nepříznivé epidemické situace proběhne konference i soutěž on-line.

Pojďte s námi do toho! Svět vědy a techniky vás bude bavit!