AKCEOBECNÉ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče, milí žáci, zvídaví zájemci o studium, zveme Vás na den otevřených dveří!!!

KDY? V pátek 14. ledna 2022 od 13:00 do 18:00 hodin.

CO VÁS ČEKÁ? Rádi Vám představíme naše studijní obory. Seznámíme vás s kritérii přijímacího řízení. Prohlédnete si technické zázemí školy. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, které se vztahují ke studiu na naší škole (uplatnění studentů, úspěšnost u maturitních a závěrečných zkoušek, zapojení školy do projektů, soutěží a další Vaše zvídavé dotazy). Můžete se zapojit do workshopů grafiky a 3D tisku a něco si vyrobit. Seznámíte se s učiteli, popovídáte si se studenty.

CO POŽADUJEME? Dodržování aktuálních protiepidemických opatření.

Nehodí se Vám tento termín? Nezoufejte! Stačí zavolat na telefonní číslo 607 852 169 nebo 721 611 275 a domluvíme se na individuální prohlídce školy.

Těšíme se na Vás!