VĚDECKÁ KONFERENCE

„Já, robot“

Dovolte nám vás pozvat na den plný vědy, zábavy a nových poznatků. Ano, i věda může být zábava. Pojďte se o tom přesvědčit a prožijte tento den s námi. Čekají na vás soutěže i zajímavý doprovodný program.

09.02.2022 od 10:00 do 17:00
Příspěvková organizace CEROP Kolín, Sokolská 1095, 280 02 Kolín 2

ZÁŠTITA PANA STAROSTY

Je nám ctí, že nad naší vědeckou konferencí převzal záštitu pan Mgr. Michael Kašpar, starosta města Kolína. Zároveň se pan starosta bude vědecké konference účastnit jako jeden z porotců soutěže.

Mgr. Michael Kašpar – starosta města Kolína

Zdroj: www.mukolin.cz

„Já, robot“

Sledujte živý přenos z vědecké konference - prezentace firem, škol, dětí a mnoho dalšího.

TÉMA: JÁ, ROBOT

Zapojte svoji fantazii, které se meze nekladou, a ztvárněte svoji představu robota.

Povolená tvorba:

• grafika
  • krátký film
  • prostorová tvorba
  • řemeslná tvorba – nejsou povoleny modely nebo obrázky z kancelářského papíru (můžete využít dřevo, plast, karton, kov aj.)
  • jednotlivec
  • skupina (2 – 4 žáci)
  • A: 6 – 10 let
  • B: 11 – 15 let

PODMÍNKY SOUTĚŽE

• zapojit se mohou žáci základní školy;
  • každý tým musí mít zodpovědnou osobu starší 18 let (nemusí být učitel), která bude tým doprovázet při soutěži;
  • vyplnění závazného přihlašovacího formuláře do 14 .01. 2022. Vyplňtě elektronický formulář  ZDE , nebo zašlete tištěnou přihlášku e-mailem na kyjovska@sps-ko.cz;
  • každý tým je povinen svůj návrh, výtvor prezentovat v den konání vědecké konference. Pro prezentaci je vyhrazen čas maximálně 15 minut;
  • soutěžní práce musí být spolu s kopií přihlášky doručeny do školy SPŠS a JŠ Kolín na adresu Heverova 191, Kolín 280 02 – do 25.01.2022 (preferujeme osobní předání po telefonické dohodě). Převoz soutěžních prací na akci zajišťuje organizátor akce a jednotlivé práce si bude možné vyzvednout po soutěži, od 31.03.2022. Do té doby si organizátor akce vyhrazuje právo na vystavení výtvorů.

Pořadatel si vyhrazuje právo upravit program dle aktuální epidemiologické situace. Pokud nebude možná osobní účast na vědecké konferenci, bude akce probíhat online a ceny budou vítězům zaslány poštou.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE

• 09.02.2022 – v rámci vědecké konference „Já, robot“ v CEROP Kolín;
  • odborná porota se bude skládat ze zástupců pořadatelů akce a vystavujících.

V rámci vědecké konference budou vyhlášeny pro každou kategorii tyto ceny:

• cena poroty
  • cena návštěvníků – online
  • cena návštěvníků – fyzicky (za předpokladu, že akce bude probíhat fyzicky)

Chcete se zapojit do soutěže? Neváhejte a PŘIHLAŠUJTE SE ZDE.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 14.1.2022!

IKAP Středočeského kraje

Vědecká konference a soutěž je financována v rámci projektu „Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje“ (IKAP II).