AKCEKROUŽKYSTUDIUM

NAPROGRAMUJ SI „BLUDIŠTĚ“!

Naprogramovat „střílečku“ již zvládáme, tak pojďme do něčeho nového! Tento týden si zahrajeme na stavitele „bludiště“. Nebojte, v záplavě 1 a 0 se určitě neztratíte. Nebude to nic obtížného. Zvládne to každý. Průvodcem nám bude opět pan doktor Pražák.

Stačí mít hodinu času a chuť se naučit něco nového. Ve čtvrtek 18. 02. 2021 v 15:00 stačí kliknout na tento odkaz a cesta za novým programátorským dobrodružstvím může začít.

Těšíme se na děti, rodiče, prarodiče, holky i kluky. Prostě na všechny, kteří jsou zvídaví a už nechtějí jen bubáky střílet.

Takže ve čtvrtek 18. 02. 2021 v 15:00 hodin se na tomto odkaze těšíme na viděnou a na slyšenou!

Čtvrtek se vám nehodí? Nevadí. Máme řešení. Na našem YouTube kanále nebo na školním Facebooku, Discordu naleznete záznam všech webinářů. A i něco víc o naší škole.