VOLNÉ MÍSTO

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

S ohledem na zvyšující se počet žáků rádi přivítáme v našich řadách nové kolegy/kolegyně.

V současné době nabízíme tyto pracovní pozice

UČITEL / UČITELKA všeobecně vzdělávacích předmětů se zaměřením na český jazyk, anglický jazyk, nauku o společnosti

Nabízíme práci ve škole rodinného typu s bezproblémovými a šikovnými žáky, v přátelském a činorodém kolektivu.

Nástup možný od 26. 08. 2024.

Platové zařazení: 12. platová třída, platový stupeň dle délky praxe: 32 800 Kč – 42 780 Kč, možné osobní ohodnocení, 13., případně 14. plat, příspěvek na spoření a další benefity, možná placená lektorská činnost.

UČITEL / UČITELKA odborného výcviku a praktického vyučování

Požadavky: výuční list, maturita, pracovitost, kreativita, trpělivost s mládeží, týmové jednání, participace na strategickém rozvoji školy v oblasti výuky.

Nástup možný od 26. 08. 2024.

Platové zařazení: 10. platová třída dle dosaženého vzdělání, platový stupeň dle délky praxe: 31 500 Kč – 37 000 Kč, osobní ohodnocení, 13., případně 14. plat, příspěvek na spoření a další benefity, možná placená lektorská činnost..

UČITEL / UČITELKA odborných předmětů

Požadavky: vysokoškolské vzdělání, pracovitost, kreativita, trpělivost s mládeží, týmové jednání, participace na strategickém rozvoji školy v oblasti výuky. Vítána je znalost práce s 3D technologiemi, grafickými programy, programování (Python, C++), práce s fotografií a videm, užití AI.

Nástup možný od 26.08.2024.

Chcete se stát součástí školy, která podporuje kreativitu učitelů, jejich vzdělávání, vzájemnou spolupráci? Pokud ano, pak vás rádi uvítáme v našem kolektivu.

Naše škole vám nabízí:

1. možnost vytvářet a realizovat vlastní nápady a projekty;
  2. podporu a zpětnou vazbu od zkušených kolegů, ale i od vedení školy;
  3. přístup k moderním technologiím;
  4. vzdělávání v oblasti pedagogiky, psychologie, odbornosti;
  5. příjemné, moderní prostředí;
  6. spravedlivé finanční ohodnocení.

Oslovila vás naše nabídka? Pak neváhejte a posílejte svůj životopis na e-mail skrivankova@sps-ko.cz, prazak@sps-ko.cz.

Pro případné další informace volejte na číslo 721 611 275, 607 852 169.