AKCE

PŘIJÍMAČKY NANEČISTO 2024

Trápí vás, jak zvládnete přijímací zkoušky? Chcete si vyzkoušet přijímačky nanečisto? Máme pro vás dobrou zprávu!

30. ledna 2024 od 8:00 hodin organizujeme „PŘIJÍMAČKY NANEČISTO„! Vše bude probíhat stejně jako u přijímaček naostro – čas, testy, záznamové archy.

Zájemci z řad žáků 9. tříd se mohou závazně hlásit pomocí TOHOTO formuláře.

Akce je pro zájemce ZDARMA.

Program:

08:00-08:15 hodin registrace;

08:15-09:30 hodin – didaktický test z matematiky;

09:30-10:00 hodin – přestávka;

10:00-11:00 hodin – didaktický test z českého jazyka.

Výsledky testů účastníkům „Přijímaček nanečisto“ zašleme do 02.02.2024.

Po jarních prázdninách se můžete těšit na doučování z matematiky a českého jazyka, které bude určeno jen pro uchazeče o studium na naší škole. Společně si projdeme testovou strategii, poradíme vám, jak vyzrát na záludnosti testu, zopakuje vše podstatné, zodpovíme vaše dotazy. A hlavně se seznámíte s prostředím školy, s učiteli, najdete si nové kamarády, což vás připraví na Den D tak, aby jste ho zvládli s minimální nervozitou a s co nejlepšími výsledky.

My jsme připraveni. Tak rychle přihlásit! Těšíme se na viděnou.