PF 2024

Vážení rodiče a milí žáci,

s koncem letošního roku mi dovolte, abych Vám všem poděkoval za projevenou důvěru a přízeň, velice si toho vážím nejen já, ale i všichni zaměstnanci školy.

Nesmírně si vážím Vaší podpory a pevně věřím, že tomu tak bude i roce novém 2024. Dveře ředitelny jsou všem stále otevřené.

pro nový rok jsme si připravili drobnější i větší změny v organizaci chodu školy. Doufám, že Vás potěší a pomohou nám naplnit náš sen školy, které bude školou nás všech a školou, která nás všechny bude bavit a posouvat vpřed.

Těším se, že se potkáme na některé z akcí, které pro Vás chystáme, a budeme mít čas si v klidu popovídat. Jen malá připomínka – již 06.01.2024 se může vidět v Městském společenském domě Kolín na plese.

Do roku 2024 Vám přeji hodně zdraví, štěstí, řadu osobních a pracovních úspěchů. Ať se vám podaří naplnit vše, co jste si vysnili. Na cestu za štěstím si nezapomeňme vzít úsměv a srdce.

Jménem všech zaměstnanců školy s úctou František Pražák.