STUDIUM

OTEVÍRÁME OBOR 21. STOLETÍ

Žhavá novinka! Od nového školního roku 2023/2024 otevíráme nový studijní obor 78-42-M/01 Technické lyceum – obor 21. století, obor digitálního věku.

TECHNICKÉ LYCEUM | 78-42-M/01

Technické lyceum je určeno pro všechny uchazeče, kteří mají zájem o studium gymnaziálního typu, ale nechtějí se vzdát poznatků a znalostí ze světa digitálních technologií. Jsou kreativní, vyzvídaví, baví je práce na počítači, navrhování designu, touží se naučit vytvářet zajímavé webové stránky, chtějí se naučit pracovat efektivně s umělou inteligencí, ale i proniknout do tajů podnikání, managementu, marketingu.

Jedná se úplné střední odborné vzdělání s maturitou, které absolventy připraví na studium vysokých škol nejen technického a ekonomického zaměření. Absolventi mají rovněž otevřené dveře na trh práce, kde se stanou vyhledávanými pracovníky v oblasti technické výroby, marketingu, logistiky, managementu projektů, ale i reklamy a designu

Žáky čeká dobrodružná cesta do světa digitálních technologií 21. století, obohacená o poznávání zajímavých míst a setkávání se s výjimečnými osobnostmi ze světa 3D technologií a kreativního průmyslu.

Odstartujte s námi svoji životní misi, která vás bude naplňovat a otevře vám všechny dveře!

Chcete se dozvědět více o studiu na Technickém lyceum? Prozkoumejte naše webové stránky, navštivte akce, které pro vás pořádáme, nebo se s námi spojte – 721 611 275, 722 949 861. Jsme tu pro vás!