AKCE

PŘIJĎTE SI ZABRUSLIT

Podzimní prázdniny a pěkné počasí lákají k aktivnímu pohybu, proto po krátké letní přestávce startujeme na základě dohody s městem Kolín bruslařskou sezónu.

26.10.2023 otevíráme brány naší školy pro všechny milovníky bruslení. Přijďte si tedy protáhnout tělo a vyzkoušejte si hit posledních let – syntetický led Glice. Jedná se speciální umělou hmotu, která se používá ve Švýcarsku a v Německu pro trénink hokejové reprezentace, trénují na ní i hráči NHL. Nepotřebujeme vodu, tedy ani chlazení, proto je kluziště ekologické s nulovými energetickými náklady. Navíc nepotřebujeme ani mráz. Jediné, co potřebujeme, jsou dobře nabroušené brusle, o což rádi postaráme.

Kluziště najdete na dvoře naší školy – vchod je z ulice Komenského. Otevřeno máme pro všechny školy ze širokého i dalekého okolí, stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 607 852 169 nebo e-mailem prazak@sps-ko.cz.

Na ostatní vyznavači aktivního odpočinku se těšíme každý den od 10:00 do 22:00 hodin.

Vstup je pro všechny ZDARMA. Návštěvníci jsou povinni dodržovat provozní řád kluziště.

Tak rychle pro brusle a hurá na kluziště!