IKAP IIWORKSHOPY

OBJEVTE BUDOUCNOST VÝROBY NA NAŠICH WORKSHOPECH

Během neuvěřitelného projektu jsme uspořádali 6 workshopů zaměřených na modelování a programování v prostředí CAD/CAM. Tato aktivita oslovila více než 60 nadšených účastníků ze široké veřejnosti. Cílem těchto workshopů bylo seznámit zájemce s těmito programy a zároveň jim poskytnout pevné základy pro práci s těmito technologiemi. Workshopy se konaly v moderních učebnách na SPŠS a JŠ Kolín v rámci projektu IKAP II, což zajistilo ideální zázemí s dostupnými a nezbytnými technologiemi pro workshopovou činnost.

Naše workshopy byly otevřeny pro účastníky bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti, takže jsme přivítali jak začátečníky, tak pokročilé nadšence. Každý workshop byl veden jiným lektorem, což umožnilo postupné změny a rozvoj v obsahu samotných setkání. Účastníci se postupně seznámili s základy práce v CADu a s modelováním 3D objektů, které následně sami naprogramovali v prostředí CAM. Díky projektu IKAP II měli účastníci možnost okamžitě vyzkoušet výsledky své práce na CNC strojích. Kromě práce s těmito stroji měli také příležitost se seznámit se specializovaným programováním 3D tiskárny, CNC plotru a CNC gravírek. Během workshopů účastníci tvořili různá loga, přívěšky a další originální díla.

sdr

Hlavním přínosem pro účastníky bylo osvojení si základů modelování a programování v prostředích CAD a CAM. Účastníci se také prakticky seznámili s programováním na CNC strojích a objevili různé dostupné technologie, včetně CNC strojů, 3D tiskáren, CNC plotrů a CNC gravírek. Díky workshopům jsme přispěli k popularizaci technických oborů a ukázali, že strojírenství již dávno není „špinavou prací“, ale moderním odvětvím, které přináší zajímavé, kreativní a čisté zaměstnání s vysokým uplatněním na trhu práce.

Připojte se k nám a překročte práh do budoucnosti výroby. Objevte zábavu, která vám umožní prozkoumat neomezené možnosti technologií CAD/CAM. Vstupte do dobrodružství, kde se zábava a inovace spojují, a vaše kreativita je klíčem k úspěchu. Nebojte se vstoupit do světa CNC strojů, kde se preciznost, výkon a zábava spojují jako nikdy předtím.

Translate »