IKAP IIWORKSHOPY

MLADÍ, ALE ŠIKOVNÍ!

Mladí, ale šikovní jsou žáci nejen naší školy, ale i žáci osmých ročníků 2. ZŠ Kolín, Kmochova.

V tomto týdnu jsme měli možnost lépe poznat osmáky z 2. základní školy v Kolíně. Ukázalo se, že se jedná o šikovné a milé žáky, kteří s našimi lektory ze tříd 1.A, 3.A a 4.A vytvořili bezva partu. Užili si spolu spoustu legrace, ale předali si řadu znalostí a dovedností. Naši lektoři provedli své mladší kamarády světem 3D tisku, poodhalili jim tajemství práce v programu SolidWorks a společně se hodně nasmáli při programování. Žáci osmých tříd zase své o něco starší učitele přesvědčili o tom, že jsou kreativní a velmi šikovní.

Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, jak se naši mladí návštěvníci bravurně poprali s nelehkými úkoly, které si pro ně přichystali jejich noví kamarádi. Věříme, že jsme se neviděli naposledy.

Workshopy proběhly v návaznosti na projekt IKAP II