IKAP IIWORKSHOPY

UČÍME SE SPOLU

Učíme se spolu a jeden od druhého. Ve dnech 15. a 16. března 2022 proběhy další čtyři úspěšné workshopy pro žáky Základní školy v Týnci nad Labem.

Workshopy vedli naši studenti třetích a čtvrtých ročníků. V tvůrčí dílně práce s grafickými programy byli dobrými radami nápomocni již zkušení lektoři Marek s Kubou, ke kterým se nově připojili neméně šikovní Michal s Jendou. Workshop 3D tisku bravurně zvládla sehraná dvojice Filip s Tomášem, ke které se připojilo trio Kryštof, Jarda a Bára. Všem našim lektorům patří obdiv a velké poděkování.

Obdiv a pomyslný „klobouček“ patří všem zúčastněným žákům osmých třídy týnecké základní školy, kteří jsou šikovní, učenliví a velice milí. Pevně doufáme, že si workshopy na naší škole užili. Těšíme se na viděnou třeba na workshopech robotiky a programování nebo v dílně kutilů a designerů.