AKCE

DVEŘE DO SVĚTA TECHNIKY OTEVŘENÉ

Tma se pomalu snáší na město Kolín, ale naše škola září do širokého okolí světlem poznání. Již poněkolikáté se dveře naší školy otevřely pro všechny, kteří touží nahlédnout do světa moderní techniky.

Kolínská průmyslovka jde s dobou

Noci otevřených dveří se staly jednou z populárních akcí konaných na naší škole. Zájemci o studium, jejich rodiče, prarodiče, bývalí studenti školy, fanoušci moderních technologií, ale i zvídaví kolemjdoucí měli možnost si prohlédnout prostory školy. Jako jedni z prvních si prošli nově zrekonstruované prostory 3. patra, kde vznikla novotou vonící multifunkční učebna, jejíž vybavení zajistila společnost Ball Aerosol Packaging CZ, s.r.o., a nové učebny 3D technologií, designu a medií.

Večerní setkání bylo rovněž skvělou příležitostí zjistit více o studiu na škole a dozvědět se vše potřebné o nabízených studijních oborech, popovídat si se žáky školy, ale pedagogy.

Na hravé návštěvníky čekala zbrusu nová detektivní úniková hra, které tentokrát potrápila šedé buňky mozkové všech detektivů.

Samozřejmou součástí nocí i dní otevřených dveří jsou workshopy 3D tisku a makerspacové dílny. Nově jsme připravili dílničku pro všechny návštěvníky, kde si mohli vytvořit malý dáreček pro své blízké k svátku sv. Valentýna.

Naše škola není jen o učení. Je to místo, kde vzniká přátelství, kde vládne týmový duch, sny se stávají skutečností, ale hlavně je to místo plné radosti a vzrušení z poznání, protože technika je nejen studium, je to vášeň, je to budoucnost.

Nenechte si ujít další naši společnou akci, věřte, že se bavit budeme určitě všichni, a to nejen až se setmí.