AKCESTUDIUM

ŠKOLA, KTERÁ TĚ BUDE BAVIT – PROGRAMOVÁNÍ

Je neděle, a tak přinášíme další slíbené video, které ti přiblíží výuku robotiky, automatizace a programování na naší škole. Říkáš si, že to je moc těžké a něco takového se nikdy nemůžeš naučit? Žádné strachy! Mrkni na naše krátké video a uvidíš, že to určitě zvládneš.

Nevěříš? Co si tedy dát krátkou ukázku hodiny programování? Že to v dnešní době není možné? Omyl. Distanční výuka u nás probíhá v aplikaci MS Teams, takže stačí, když se připojíš k live webináři – čtvrtek 11. 02. 2021 od 15:00 hodin. Laskavým průvodcem ti bude doktor František Pražák. Seznámí tě se základy programování her. Během hodiny si vytvoříš jednoduchou hru v programu mBLOCK. Robotika a programování opravdu nejsou žádné čáry a kouzla. Vítané jsou všechny věkové kategorie – děti, rodiče, prarodiče – bavit se budeme všichni. Můžeme programovat nebo si jen v chatu povídat o studiu na naší škole.

Takže mrkni na video a nezapomeň – čtvrtek 11. 02. 2021od 15:00 hodin stačí kliknout na tento odkaz.

A nezapomeň, že ve středu 10.2.2021 bude probíhat živý stream na našem Twitch kanále. Už nyní se můžeš připojit na náš nový Discord server, a být tak připraven na herní středu s Among Us.