AKCESOUTĚŽESTUDIUM

HERNÍ DEN S PRŮMYSLOVKOU

Ze všech stran se na tebe valí nejen on-line výuka, ale i nejrůznější on-line dny otevřených dveří? Tak co to pojmout trochu jinak? Co takhle se zúčastnit prvního živého streamu naší školy na Twitchi? Připadá ti to jako sci-fi? Tak věř, že je to skutečnost!

Ano je to tak! První živý stream na našem Twitch kanále již ve středu 10. 02. 2021 od 19:00! Na co se můžeš těšit? Na rozehřátí dáme pár klidných her v Among Us a následně i turnájek o ceny! Mezitím si můžeme popovídat o naší škole, mluvit o oborech, které naše škola nabízí, a studiu na naší škole prostřednictvím našeho serveru na Discordu! Nechceš hrát, ani si živě povídat? Nevadí, doraz na Twitch nebo na Discord a ozvi se do chatu.

Pro koho akce je? Samozřejmě pro žáky 9. tříd….ale třeba i jejich rodiče, co se chtějí po práci odreagovat. Vítáni jsou i naši současní studenti, kteří se určitě s námi podělí o autentické zážitky ze školního prostředí. Tak určitě dorazte, protože si nechat ujít nulový skill moderátora, v podobě Ing. Lukáše Nováka, bude stát za to!

Twitch.tv/PrumyslovkaKolin

Discord SPS-KO