AKCEOBECNÉ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Srdečně zveme všechny zájemce o studium, rodiče, prarodiče, bývalé absolventy, ale i širokou veřejnost na den otevřených dveří, který se bude konat 11. 12. 2022 od 10:00 do 16:00 hodin.

Těšit se můžete na prohlídku školy. Žáci maturitních i učňovských oborů vám představí praktickou výuku na naši škole. Učitelé rádi zodpoví všechny vaše otázky, které se vztahují ke studiu na naší škole, ale i k průběhu přijímacího řízení.

Každý návštěvník si odnese adventní dáreček, ale bude si moci nakoupit i krásné vánoční dekorace a dárky, které pro vás vyrobili žáci oboru Strojní mechanik v rámci praktické výuky.

Takže přátelé, neváhejte a v sobotu 11. 12. 2021 zavítejte na naši školu. My jsme připraveni a těšíme se na vás!