AKCESTUDIUM

BURZA ŠKOL ONLINE

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolte, abychom Vás pozvali na online burzy středních škol:

úterý 08. 12. 2020 Kolín, 8–12 hodin a 18–21 hodin – BURZA ŠKOL ONLINE KOLÍN

středa 09. 12. 2020 Nymburk, 8–12 hodin a 18–21 hodin – BURZA ŠKOL ONLINE NYMBURK

pátek 11. 12. 2020 Kutná Hora, 8–12 hodin a 18–21 hodin – BURZA ŠKOL ONLINE KUTNÁ HORA

Pakliže se Vám ani jeden z uvedených termínů nehodí, můžete se o studiu na naší škole dovědět i na VIRTUÁLNÍM VELETRHU STŘEDNÍCH ŠKOL nebo si můžete sjednat individuální nebo virtuální prohlídku školy na telefonním čísle 607 852 169 nebo e-mailové adrese prazak@sps-ko.cz.

Vybrat si správnou střední školu není jednoduché. Nabídka je široká, informací mnoho, každá škola se snaží prezentovat své silné stránky. Rádi bychom Vám toto rozhodování ulehčili, takže neváhejte a kontaktujte nás – pište, volejte, chatujte, spojte se s námi přes online schůzku pomocí MS Teams, ať se dozvíte vše potřebné, abyste se správně rozhodli.

Nezapomeňte pozvat své kamarády a přátele!

Jakmile nám to situace dovolí, tak Vás rádi uvítáme na naší škole, kde si budete moci vyzkoušet 3D tiskárny, 3D scanner, vyřezávací plotter, programování robotů, natáčení videí, práci s grafickými programy a určitě si odnesete nějaký dárek, který si vyrobíte sami za pomoci našich studentů a učitelů.

Těšíme se na Vás, stačí se jen s námi spojit.