IKAP IISTUDIUM

3D TISK S IKAP II

V rámci projektu IKAP II proběhl nákup 6 nových 3D tiskáren Průša MK3S+. Doplnily tak 3D tiskárny PRUSA Original PRUSA i3, Original PRUSA i3 MK2S s Multi Material MMU2S až pro 5 barev, Original PRUSA i3 MK3S, Original PRUSA Mini+ a Original PRUSA SL1 včetně mycí a vytvrzovací stanice, které má již škola k dispozici.

Učebna navíc prošla revitalizací, voní novou výmalbou a je připravena nejen na naše studenty. Žáky jistě potěší WIFI pokrytí. K vybavení učebny patří 3D skener či řezací plottery pro grafické práce. Díky projektu tak vznikla moderní učebna se vším, co k 3D tisku patří.

Obliba 3D tisku roste. Řada z nás má doma 3D tiskárnu, ale občas narazíme na nějaký problém, a proto jsme se rozhodli v brzké době uspořádat webináře, které se budou vztahovat právě k 3D tisku. Společně si tiskárnu sestavíme, naučíme se tiskárny kalibrovat, nebude chybět kurz nastavení samotného tisku či pokročilejší metody tisku.

Ale to není vše! Díky projektu IKAP II na vás brzy čekají další a další webináře, workshopy, semináře, na kterých se seznámíte i s jinou novou technikou, kterou v rámci projektu pořizujeme. Nezapomeňte nás tedy sledovat, ať vám nic neunikne a stačíte se včas přihlásit na nějaký workshop nebo webinář. Těšíme se na vás!