PRÁVĚ SOUTĚŽÍME

SOUTĚŽE

VÍCE O SOUTĚŽI

CAM programování (stáhnete si data a dle zadání vytvoříte projekt pro obrábění. Následně celý projekt obrábění odevzdáte. Soutěž je určena pro CAM systémy: SURFCAM, EDEGECAM, SOLIDWORKS CAM a HSMWorks). Soutěž je určena pro studenty středních škol. Na vypracování budete mít 2 hodiny. Soutěž se koná dne 12.04.2022 a zahajujeme v 9:00. Soutěž probíhá on-line.

PŘIHLÁŠKY 6.4.2022

PŘÍPRAVA NA SOUTĚŽ 99%

VÍCE O SOUTĚŽI

Vyrobte parašutistu (z papíru, z látky, z vlny, ze dřeva, z drátků,…) nebo jakýkoliv jiný 3D model, namalujte obrázek, udělejte komiks nebo pořiďte fotku na téma operace Anthropoid. Můžete si vyrobit kostým parašutisty a vyfotit se v něm. Kreativitě se meze nekladou. Vaše výrobky vystavíme v květnu v Národním památníku hrdinů heydrichiády v chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici v Praze, kde se v utajovaném úkrytu schovávalo sedm československých parašutistů po útoku na Reinharda Heydricha.

PŘÍPRAVA NA SOUTĚŽ 5%

VÍCE O SOUTĚŽI

Úkolem bude vyrobit originální propagační předmět Středočeského kraje a vypracovat stručný podnikatelský záměr.

SLOŽENÍ TÝMŮ 100%
PŘÍPRAVA NA SOUTĚŽ 5%

VÍCE O SOUTĚŽI

Czech Rocket Challenge je týmová soutěž určená pro středo a vysokoškolské studenty. V rámci této výzvy týmy studentů navrhují, testují, staví a nakonec odpalují svoji raketu. Nebude se hodnotit jen dosažená výška, ale i pokročilost a komplexnost rakety. Co to znamená? My vám dáme hotový motor, ale zbytek bude už jen na vás! Chcete stabilizovat raketu pomocí rotace? Naklápět aerodynamické stabilizátory, nebo vynést nějaký náklad? Cokoliv je možné, tak neváhejte a přidejte se se svým týmem do CZECH ROCKET CHALLENGE.

SLOŽENÍ TÝMŮ 100%
PŘÍPRAVA NA SOUTĚŽ 40%

VÍCE O SOUTĚŽI

Městská knihovna Kolín vyhlašuje 17. ročník literární soutěže MACHAROVO PERO pod záštitou starosty Kolína Michaela Kašpara. Téma: Jeden den s Macharem prožitý v jeho době.

SLOŽENÍ TÝMŮ 0%