KROUZKY_WORKSHOPY

KROUŽKY / WORKSHOPY / AKCE

PRÁVĚ PRO VÁS POŘÁDÁME

Jste žáky 2. stupně základních škol nebo již studujete na střední škole, případně jste rodiče či prarodiče, kteří mají přebytek volného času a nevíte, jak s ním smysluplně naložit? V tom případě máme pro vás řešení. Připravili jsme si pro vás řadu aktivit, které budou bavit jak malé, tak velké. Vyberte si z naší nabídky kroužků, workshopů, webinářů, projektových dní či konferencí. Stačí se rozhodnout, na co máte zrovna čas a chuť.

Nebojte, ani na žáky 1. stupně základních škol a žáky mateřských škol jsme nezapomněli. Plánujeme pro vás exkluzivní nabídku aktivit na naší škole.

BUDOUCNOST!

VÍCEBOJE PRO ZŠ

Zveme vás na 2. ročník sportovně-vědomostní soutěž pro základní školy. Své dovednosti mezi sebou porovnají týmy sestavené z žáků základních škol.

Víceboj je sportovněvědomostní soutěž, ve které si žáci vyzkouší nejen své dovednosti, ale i logické
myšlení a zejména týmovou práci. Na žáky bude čekat několik soutěžních disciplín, jejichž zadání se dozví vždy až v momentě příchodu na dané stanoviště

• semifinálová kola 29. 30.11.2022 od 8:30 do 13:00
  • finále se uskuteční 08.12.2022
  • SPŠS a JŠ Kolín, Heverova 191, Kolín IV
  • víceboj je určen maximálně pro 14 týmů, vždy bude soutěžit maximálně 7 týmů v jednom dni;
  • ze semifinálových kol postoupí 6 nejlepších týmů do finále;
  • každá základní škola má možnost vyslat 1 tým sestavený z žáků 2. stupně (6. 9. třída);
  • tým tvoří 5 žáků ZŠ;
  • každý tým musí mít zodpovědnou osobu starší 18 let (nemusí být učitel), která bude tým doprovázet při víceboji;
  • vyplnění závazného přihlašovacího formuláře do 30.09.2022 zaslání emailem na
    kyjovska@spsko.cz
    nebo elektronicky na www.spsko.cz;
  • změnu soupisky v případě indispozice některého z přihlášených žáků bude možné nahlásit v den konání víceboje na místě.
  • výsledky semifinálových kol budou vyhlášeny vždy v daný den semifinálového kola, výsledky finále budou vyhlášeny na konci finálového kola v daný den. Vždy budou vyhlášeny 3 nejlepší týmy.