AKCESOUTĚŽESTUDIUM

HERNÍ DEN S PRŮMYSLOVKOU

Další živý stream na našem Twitch kanále již ve středu 24. 02. 2021 od 19:30! Na co se můžeš těšit? Na rozehřátí dáme pár klidných her v Among Us a následně pár zápasů v Rocket League! Mezitím si můžeme popovídat o naší škole, mluvit o oborech, které naše škola nabízí, a studiu na naší škole prostřednictvím našeho serveru na Discordu! Nechceš hrát, ani si živě povídat? Nevadí, doraz na Twitch nebo na Discord a ozvi se do chatu.

Pro koho akce je? Samozřejmě pro žáky 9. tříd….ale třeba i jejich rodiče, co se chtějí po práci odreagovat. Vítáni jsou i naši současní studenti, kteří se určitě s námi podělí o autentické zážitky ze školního prostředí. Tak určitě dorazte, protože si nechat ujít nulový skill moderátora, v podobě Ing. Lukáše Nováka, bude stát za to!

Nebude se hrát tvoje oblíbená herní klasika v podobě CS:GO nebo LOL? Nezoufej! Není to náš poslední stream…

Už tě nebaví hrát jen hry? Chceš si nějakou sám naprogramovat? Zkoukni na webináře o programování her v mBLOCKu na našem školní YouTube kanále nebo se připoj k našemu live webináři – 25. 02. 2021 od 15 hodin – programování Among Us.