ÚSPĚCHYSOUTĚŽE

ANI V DOBĚ DISTANČNÍ VÝUKY NAŠI STUDENTI NEZAHÁLELI

Další úspěch našich studentů je tu! Krásné 2. místo si dnes odvezl tým ve složení Jan Provazník, Jan Kohout, Maxim Suk, Matouš Jelínek, Dominik Luňák a Vojta Špinka pod vedením Bc. Lukáše Nováka z projektu Moderní technologie očima SŠ organizovaného Krajskou hospodářskou komorou.

Úkolem studentů bylo natočit reklamní spot a reportáž o firmě ve středočeském kraji, která využívá moderní technologie. Naši studenti tak zpracovali videa na biomasovou elektrárnu EC Kutná Hora s.r.o., která je mimo jiné partnerem naší školy. Studenti svou práci dnes odprezentovali před odbornou porotou v prostorách firmy Crystal Bohemia v Poděbradech, přičemž si studenti samotnou sklárnu nakonec i prohlídli (a naštěstí nic nerozbili).

Gratulujeme k úspěchu a budeme se těšit na další takové úspěchy v novém školním roce!

Zde se můžete sami přesvědčit, jak šikovné studenty máme: reklamní spot – EC Kutná Hora, reportáž – EC Kutná Hora očima našich studentů