OBECNÉ

VZPOMÍNKA NA ING. KARAIVANOVA

Kdo žije v srdcích lidí,
není mrtev, je jen vzdálen.

Dnes nás zastihla velmi smutná zpráva. V nedožitých 87 letech dnes zemřel bývalý učitel odborných předmětů, Ing. Marin Karaivanov *29. 7. 1936 – † 13. 7. 2023.

Pan inženýr navždy zůstane spjatý s kolínskou průmyslovkou, kde působil řadu let. Byl uznávaným odborníkem, laskavým učitelem a přátelským kolegou. Vychoval řadu studentů, kteří ho obdivovali za jeho odborné znalosti, ale i lidský a férový přístup.

V našich vzpomínkách zůstane jako Pan Učitel, odborník, ale i jako skvělý a férový člověk.

Rodině bychom rádi vyjádřili projev hluboké a upřímné soustrasti. Odešel vynikající učitel, který zůstává v srdcích všech svých žáků.

Rozloučení s panem učitelem proběhne v pátek 21. července 2023 v 11 hodin v obřadní síni na hřbitově v Kolíně na Zálabí.