JÁ KONSTRUKTÉR

VĚDECKÁ KONFERENCE

„Já, konstruktér“

Přichází 2. kolo vědecké konference a s ním i další den plný vědy, zábavy a nových poznatků. Prožijte tento den s námi. Čekají na vás soutěže i zajímavý doprovodný program.

23.6.2022 I 9:00 – 15:00
Městský společenský dům v Kolíně

TÉMA: JÁ, KONSTRUKTÉR

Staňte se konstruktéry a přijďte s vaším vlastním nápadem, návrhem na dopravní prostředek budoucnosti či současnosti. K čemu bude sloužit, pro koho bude určen a z čeho bude vyroben je pouze na vás. Tento váš nápad převeďte do fyzické podoby a vytvořte zmenšený model nebo prototyp vašeho návrhu. Pro jeho výrobu můžete využít jakékoliv materiály.

• 1. stupeň ZŠ
  • 2. stupeň ZŠ
  • originální myšlenka
  • prezentace
  • obhajoba práce
  • náročnost projektu
  • kvalita zpracování
  • zapojit se mohou žáci základní školy, jako jednotlivci nebo tým složený maximálně ze 4 žáků;
  • soutěží se ve dvou kategoriích, a to 1. stupeň ZŠ a 2. stupeň ZŠ;
  • každý tým musí mít zodpovědnou osobu starší 18 let (nemusí být učitel), která bude tým
    doprovázet při soutěži;
  • vyplnění závazného přihlašovacího formuláře do 29.05.2022 zaslání emailem
    na
    kyjovska@spsko.cz nebo elektronicky na www.spsko.cz;
  • každý tým je povinen svůj návrh, výtvor prezentovat v den konání vědecké konference, pro
    prezentaci je vyhrazen čas maximálně 5 minut;
    Heverova 191, Kolín 280 02 – odevzdání prací do 20.6.2022, případně 17.6.2022 se bude možné domluvit na svozu soutěžních prací. Převoz soutěžních prací na akci zajišťuje organizátor akce a jednotlivé práce si bude
    na vystavení prací.

Pořadatel si vyhrazuje právo upravit program dle aktuální epidemiologické situace. Pokud nebude možná osobní účast na vědecké konferenci, bude akce probíhat online a ceny budou vítězům zaslány poštou.

• každá mateřská školka může přihlásit maximálně 2 práce a na dané práci se může podílet libovolný počet dětí, či tříd;
  • v této kategorii nebude probíhat prezentace a obhajoba prací v den konání konference, ale ke každé práci je potřeba přiložit průvodní dopis, prezentaci či video, kde bude blíže nápad/daná práce popsána;
  • vyplnění závazného přihlašovacího formuláře do 29.5.2022 – zaslání e-mailem na kyjovska@sps-ko.cz nebo elektronicky na www.sps-ko.cz;
  • soutěžní práce musí být spolu s kopií přihlášky doručeny do školy SPŠS a JŠ Kolín na adresu Heverova 191, Kolín 280 02 – do 20.6.2022 (preferujeme osobní předání po telefonické dohodě). Případně 17.6.2022 bude možné se domluvit na svozu prací. Převoz soutěžních prací na akci zajišťuje organizátor akce a jednotlivé práce si bude možné vyzvednout po soutěži, od 31.10.2022. Do té doby si organizátor akce vyhrazuje právo na vystavení prací.
  • vyhlášení výsledků proběhne 23.6.2022 v Městském společenském domě v Kolíně. Výhercům budou následně odměny rozvezeny.

• 23.06.2022 v rámci Vědecké konference „JÁ, KONSTRUKTÉR“ v Městském společenském
    domě v Kolíně
  • odborná porota se bude skládat ze zástupců pořadatele akce a z vystavujících
  • 00Dny
  • 00Hodiny
  • 00Minuty
  • 00Vteřin
IKAP Středočeského kraje

Vědecká konference a soutěž je financována v rámci projektu „Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje“ (IKAP II).