WORKSHOPY A AKCE

PRÁVĚ PRO VÁS POŘÁDÁME

Jste žáky 2. stupně základních škol nebo již studujete na střední škole, případně jste rodiče či prarodiče, kteří mají přebytek volného času a nevíte, jak s ním smysluplně naložit? V tom případě máme pro vás řešení. Připravili jsme si pro vás řadu aktivit, které budou bavit jak malé, tak velké. Vyberte si z naší nabídky kroužků, workshopů, webinářů, projektových dní či konferencí. Stačí se rozhodnout, na co máte zrovna čas a chuť.

Nebojte, ani na žáky 1. stupně základních škol a žáky mateřských škol jsme nezapomněli. Plánujeme pro vás exkluzivní nabídku aktivit na naší škole.

BUDOUCNOST!

WORKSHOP DÍLNY

9.2.2024 17:30 - 20:00

Zažijte jedinečný zážitek a přijďte si vyzkoušet své dovednosti na workshop v našich školních dílnách pod vedením našich lektorů. Neváhejte a přihlašte se, dokud jsou volná místa.

WORKSHOP 3D TISK

9.2.2024 17:00 - 20:00

Zažijte jedinečný zážitek a přijďte si vyzkoušet 3D modelování v CAD programu SolidWorks a 3D tisk pod vedením našich lektorů. Neváhejte a přihlašte se, dokud jsou volná místa.

Chcete se přihlásit?

Akce je určena primárně pro žáky základních škol. Kapacita míst je omezena a přihlašování je možné prostřednictvím e-shop formuláře níže.

VÍCEBOJE PRO ZŠ

Zveme vás na 2. ročník sportovně-vědomostní soutěž pro základní školy. Své dovednosti mezi sebou porovnají týmy sestavené z žáků základních škol.

KAPACITA VÍCEBOJŮ
Obsazenost 100%

Víceboj je sportovněvědomostní soutěž, ve které si žáci vyzkouší nejen své dovednosti, ale i logické
myšlení a zejména týmovou práci. Na žáky bude čekat několik soutěžních disciplín, jejichž zadání se dozví vždy až v momentě příchodu na dané stanoviště

• Termín konání:  6.12.2023 od 9:00 do 13:00
  • Místo konání: SPŠS a JŠ Kolín, Heverova 191, Kolín IV
  • víceboj je určen maximálně pro 10 týmů;
  • každá základní škola má možnost vyslat 1 tým sestavený z žáků 2. stupně (6. 9. třída);
  • tým tvoří 3 žáci;
  • každý tým musí mít zodpovědnou osobu starší 18 let (nemusí být učitel), která bude tým doprovázet při víceboji;
  • změnu soupisky v případě indispozice některého z přihlášených žáků bude možné nahlásit v den konání víceboje na místě.
  • výsledky budou vyhlášeny vždy v daný den. Vždy budou vyhlášeny 3 nejlepší týmy.