Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191         --             2017/2018     18.9.2017
    1A 1B 2A 3A 4A 1SM 2SM 3SM    
.17/18 Ve - 11 Hk - 10 Pž - 5 Ob - 6 Sk - 4 Ka - 1 Ka - 2 Uc - 3 .17/18
  1 ANJ - Ve PRA - Uc CJL - Sk MAT - Hk RSS - Ob / -- IKT - Ka     1  
  P   2 MAT - Hk   MEC - Pk MEC - Kt RSS - Ob / -- IKT - Ka STT - Ka CJL - Sk 2   P  
O 3 TEK - Kt ANJ - Ve MAT - Hk TCV - Ob/KCV - Pž CJL - Sk STR - Pk STR - Pk TEO - Ka 3 O
N 4 TEK - Kt MAT - Hk EAU - Uc TCV - Ob/KCV - Pž STT - Ka ANJ - Ve ANJ - Ve SAZ - Pk 4 N
D 5 MEC - Kt IKT - Hk CJL - Sk ARO - Pk SPS - Pž TEC - Ka ANJ - Ve TEC - Ka 5 D
Ě 6 CHB - Sk IKT - Hk CAS - Pž STT - Ob   MAT -  Uc MAT - Uc   6 Ě
L 7         EKO - Sk     TED - Ka 7 L
Í 8   PRA - Kol PRA - Uc, Jš IKT - Ob / ANJ - Ve SPS cv - Pž STT - Ka   TED - Ka 8 Í
  9       IKT - Ob /  -- STT cv - Ka ANJ - Ve   ANJ - Ve 9  
 
I.- IV. r.     přidělení učeben pro dělené jazyky : kmenová učebna + učebna č.12 (pokud není uvedeno jinak)
1.B 1. a 2. hod : složení a střídání skupin dle rozpisu PRA
1.B 8. a 9. hod : složení a střídání skupin dle rozpisu PRA
2.A 7. až  9. hod : složení a střídání skupin dle rozpisu PRA
3.A 3. a 4. hod : TCV - Ob jen žáci (1-15); KCV - Pž jen žáci (15-30)
3.A 8. a 9. hod : IKT - Ob jen žáci (1-15); 
3.A  8. hod : ANJ - Ve  jen žáci (16-30)
4.A 1. a 2. hod : RSS - Ob jen žáci (1 - 12); ostatní volno
1.SM uvedený rozvrh platí jen v lichém týdnu, v sudém ODV - Kol, Jš  (posunutí výuky 7.00 - 13.45)
2.SM uvedený rozvrh platí jen v sudém týdnu, v lichém ODV - Kol, Jš  (posunutí výuky 6.00 - 13.45)
3.SM uvedený rozvrh platí jen v sudém týdnu, v lichém ODV - Kol  (posunutí výuky 6.00 - 13.45)
  1 CJL - Sk MAT - Hk IKT - Pž/ RSS - Ka TEV - Chy ANJ - Se, Ve MAT - Uc STR - Pk MAT - Uc 1  
Ú 2 MEC - Kt CHB - Hk IKT - Pž/ RSS - Ka TEV - Chy ANJ - Se, Ve CJL - Jř CJL - Jř SAZ - Pk 2 Ú
T 3 CHB - Sk TEV - Chy CAS - Pž ANJ - Se/ IKT - Ob MAT - Hk OBN - Jř OBN - Jř SAZ - Pk 3 T
E 4 FYZ - Uc TEV - Chy MAT - Hk CJL - Jř IKT - Pž ZAE - Sk TED - Pk EKO - Sk 4 E
R 5 MAT - Hk CJL - Jř ANJ - Se, Ve RSS - Ob/ -- CJL - Sk TEC - Ka MAT - Uc TEC - Ka 5 R
Ý 6 MAT - Hk IKT - Ka CJL - Sk RSS - Ob/ -- SPS - Pž FYZ - Uc FYZ - Uc OBN - Jř 6 Ý
I.- IV. r.     přidělení učeben pro dělené jazyky : kmenová učebna + učebna č.12 (pokud není uvedeno jinak)
2.A 1. a 2. hod : IKT - Pž jen žáci (1-16); RSS - Ka jen žáci (16-32)
2.A 5. hod : ANJ - Se jen ž. (1-16); ANJ - Ve jen ž. (17 -32)
3.A 3. hod : ANJ - Se jen ž. (1-15); IKT - Ob jen ž. (16 -30)
3.A 5. a 6. hod : RSS - Ob jen ž. (16 -30); ostatní volno
4.A 1. a 2. hod : ANJ - Se jen ž. (1-12); ANJ - Ve jen ž. (13 -23)
S 1 FYZ - Uc TEK - Pk TEV - Chy /CAS - Pž MAT - Hk RSS - Ob / -- CJL - Jř CJL - Jř EKO - Sk 1 S
T 2 ANJ - Ve TEK - Pk TEV - Chy / CAS - Pž CJL - Jř RSS - Ob / -- MAT - Uc MAT - Uc EKO - Sk 2 T
Ř 3 STT - Hnl ANJ - Ve MEC - Pk NAS - Jř IKT - Pž FYZ - Uc IKT - Ka FYZ - Uc 3 Ř
E 4 MAT - Hk FYZ - Uc MEC - Pk STT - Ob IKT - Pž TEC - Ka IKT - Ka CJL - Sk 4 E
D 5 TEV - Chy MAT - Hk STT - Hnl ARO - Pk STT - Ka ANJ - Ve ANJ - Ve OBN - Jř 5 D
A 6 TEV - Chy STT - Hnl EAU - Uc EKO - Sk MAT - Hk STT - Ka TEC - Ka ANJ - Ve 6 A
  7                 7  
  8 PRA - Kol CHB - Hk PRA - Uc, Jš PRA - Hnl / PRA -Hnl TEV - Chy TED - Ka     8  
  9   MEC - Pž   PRA - Hnl / PRA -Hnl TEV - Chy TED - Ka     9  
I.- IV. r.     přidělení učeben pro dělené jazyky : kmenová učebna + učebna č.12 (pokud není uvedeno jinak)
1.A 8. a 9. hod : složení a střídání skupin dle rozpisu PRA
2.A 1. a 2. hod : TEV - Chy jen  ž. (1-16) vždy; CAScv - Pž jen ž. (17-32) jen v sudém týdnu
2.A 7. až  9. hod : složení a střídání skupin dle rozpisu PRA
3.A 8. a 9. hod : PRA - Hnl jen ž. (1 - 15) jen v lichém týdnu; PRA - Hnl jen žáci (16-30) jen v sudém týdnu
4.A 1. a 2. hod : RSS - Ob jen žáci (13 - 23); ostatní volno
  1 IKT - Ka FYZ - Uc NAS - Jř CAS - Pž RSS - Ob / -- ANJ - Ve TED - Pk ANJ - Ve 1  
Č 2 CJL - Sk MAT - Hk CAS - Pž MEC - Kt RSS - Ob / -- MAT - Uc TED - Pk TEC - Ka 2 Č
T 3 TEK - Kt MEC - Pž EAU - Uc IKT - Ob / ANJ - Ve MAT - Hk STR - Pk TEC - Ka SAZ - Pk 3 T
V 4 TEK - Kt ANJ - Ve MAT - Hk CJL - Jř EKO - Sk STT - Ka MAT - Uc SAZ - Pk 4 V
R 5 CHB - Sk CHB - Hk MEC - Pk TCV - Ob/KCV - Pž ANJ - Se, Ve TED - Ka FYZ - Uc TEO - Ka 5 R
T 6 MAT - Hk CJL - Jř ANJ - Se, Ve TCV - Ob/KCV - Pž NAS - Sk TED - Ka STT - Ka FYZ - Uc 6 T
E 7                 7 E
K 8 IKT - Po     IKT - Ob / ANJ - Se SPS - Pž CJL - Jř CJL - Jř   8 K
  9 IKT - Po     IKT - Ob / -- PRA - Pž OBN - Jř OBN - Jř   9  
I.- IV. r.     přidělení učeben pro dělené jazyky : kmenová učebna + učebna č.12 (pokud není uvedeno jinak)
3.A 3. hod : ANJ - Ve jen ž. (16 -30); IKT - Ob jen ž. (1 -15)
3.A 5. a 6. hod : TCV - Ob jen žáci (16-30); KCV - Pž jen žáci (1-15)
3.A 8. a 9. hod : IKT - Ob jen žáci (16-30); 
3.A  8. hod : ANJ - Se jen žáci (1 - 15)
4.A 1. a 2. hod : RSS - Ob jen žáci (1 - 12); ostatní volno
  1 CJL - Sk TEK - Pk STT - Hnl CAS - Pž RSS - Ob / -- CJL - Jř ANJ - Ve MAT - Uc 1  
P 2 STT - Hnl TEK - Pk ANJ - Se, Ve MAT - Hk RSS - Ob / -- TEC - Ka CJL - Jř TEC - Ka 2 P
Á 3 FYZ - Uc STT - Hnl IKT - Pž/ RSS - Ka ANJ - Se, Ve CJL - Sk TEV - Chy TEV - Chy TEV - Chy 3 Á
T 4 ANJ - Ve FYZ - Uc IKT - Pž/ RSS - Ka NAS - Jř CJL - Sk TEV - Chy TEV - Chy TEV - Chy 4 T
E 5 PRA - Uc MAT - Hk TEV - Chy /CAS - Pž RSS - Ob / -- ANJ - Se, Ve ZAE - Sk IKT - Ka EKO - Sk 5 E
K 6   CJL - Jř TEV - Chy / CAS - Pž RSS - Ob / -- NAS - Sk STT - Ka IKT - Ka ANJ - Ve 6 K
    1A 1B 2A 3A 4A 1SM 2SM 3SM    
.17/18 Ve - 11 Hk - 10 Pž - 5 Ob - 6 Sk - 4 Ka - 1 Ka - 2 Uc - 3 .17/18
I.- IV. r.     přidělení učeben pro dělené jazyky : kmenová učebna + učebna č.12 (pokud není uvedeno jinak)
1.A 5. a 6. hod : složení a střídání skupin dle rozpisu PRA
2.A 3. a 4. hod : IKT - Pž jen žáci (16-32); RSS - Ka jen žáci (1-16)
2.A 5. a 6. hod : TEV - Chy jen  ž. (17-32) vždy; CAScv - Pž jen ž. (1-16 jen v lichém týdnu
3.A 5. a 6. hod : RSS - Ob jen žáci (1-15) vždy; ostatní volno Ing. Jaromír Kratochvíl
4.A 1. a 2. hod : RSS - Ob jen žáci (13 - 23); ostatní volno ředitel školy